EtusivuYhteystiedot

Yhteystiedot

Kokkola
Vasarakuja 21
67100 Kokkola

Jonne Asplund – Myyntipäällikkö, Kokkola
+358 207 764 225
jonne.asplund@itr-finland.com

Ben Kinnari – Myyjä, Kokkola
+358 207 764 223
ben.kinnari@itr-finland.com

Seppo Autio – Myyjä, Kokkola
+358 207 764 224
seppo.autio@itr-finland.com

Eemeli Riutta – Myyjä, Kokkola
+358 207 764 219
eemeli.riutta@itr-finland.com

Juhani Oksanen – Kenttämyyjä, Keski-Suomi
+358 207 764 228
juhani.oksanen@itr-finland.com

Frans Backman – Kenttämyyjä, Pohjois-Suomi
+358 207 764 227
frans.backman@itr-finland.com

Espoo, myynti
Juvantasku 3
02920 Espoo

Lassi Innanen – Avainasiakasmyyjä
+358 207 764 255
lassi.innanen@itr-finland.com

Dick Grönberg – Myyjä, Espoo
+358 207 764 226
dick.gronberg@itr-finland.com

Samu Lallo – Kenttämyyjä, Etelä-Suomi
+358 207 764 229
samu.lallo@itr-finland.com

Espoo, huoltokorjaamo
Juvantasku 3
02920 Espoo

Jyrki Vanhatalo – Työnjohtaja
+358 207 764 257
jyrki.vanhatalo@itr-finland.com

Sanna Innanen – Toimipistevastaava
+358 207 764 256
sanna.innanen@itr-finland.com

Hallinto

Markus Jansson – Toimitusjohtaja
+358 207 764 201
markus.jansson@itr-finland.com

Pasi Eskola – Kehitysjohtaja
+358 207 764 205
pasi.eskola@itr-finland.com

Ben Kåla – Business Controller
+358 207 764 208
ben.kala@itr-finland.com

Niko Korhonen – IT päällikkö
+358 207 764 202
niko.korhonen@itr-finland.com

Teija Valjus – Kirjanpitopäällikkö
+358 207 764 203
teija.valjus@itr-finland.com

Anki Wentin – Reskontra
+358 207 764 204
anki.wentin@itr-finland.com

Tuotanto

Tomi Luomala – Operatiivinen johtaja
+358 207 764 210
tomi.luomala@itr-finland.com

Matti Hautala – Työnjohtaja
+358 207 764 213
matti.hautala@itr-finland.com

Jyrki Övermark – Pääsuunnittelija, telaketjusovellukset
+358 207 764 212
jyrki.overmark@itr-finland.com

Logistiikka

Tuotehallinta

Rickard Sundelin – Tuotepäällikkö ja
Suunnittelija, telaketjusovellukset
+358 207 764 211
rickard.sundelin@itr-finland.com

Tuomo Holm – Tuotepäällikkö, markkinointi
+358 207 764 206
tuomo.holm@itr-finland.com

Jussi Nyyssönen – Hankinta
+358 207 764 218
jussi.nyyssonen@itr-finland.com

Ota yhteyttä varaosaajiimme

Ota yhteyttä varaosaajiimme

Meiltä löytyy apu oikeiden osien valintaan ja samalla teemme kilpailukykyisen tarjouksen tuotteista.

Olen lukenut ja hyväksynyt tietosuojaselosteen.