EtusivuYhteystiedot

LUOTETTAVAA LAATUA JA YLIVOIMAISTA PALVELUA

Tuotteillemme asetetut tarkat laatuvaatimukset sekä jatkuva tuotekehitys takaavat osiemme korkean laadun ja kestävyyden vaativissa olosuhteissa. Siksi ITR Finland on laatutietoisen urakoitsijan kustannustehokas varaosatoimittaja.

Onko sinulla kysyttävää varaosista tai onko sinulla tarvetta päivittää työkoneesi kulutusosia? Ota yhteyttä varaosaajiimme!

Yhteystiedot

Kokkola
Vasarakuja 21
67100 Kokkola

Jonne Asplund – Myyntipäällikkö, Kokkola
+358 207 764 225
jonne.asplund@itr-finland.com

Ben Kinnari – Myyjä, Kokkola
+358 207 764 223
ben.kinnari@itr-finland.com

Seppo Autio – Myyjä, Kokkola
+358 207 764 224
seppo.autio@itr-finland.com

Frans Backman – Kenttämyyjä, Kokkola
+358 207 764 227
frans.backman@itr-finland.com

Espoo
Juvantasku 3
02920 Espoo

Dick Grönberg – Myyjä, Espoo
+358 207 764 226
dick.gronberg@itr-finland.com

Miika Nyrö – Kenttämyyjä, Etelä-Suomi
+358 207 764 222
miika.nyro@itr-finland.com

Juhani Oksanen – Kenttämyyjä, Keski-Suomi
+358 207 764 228
juhani.oksanen@itr-finland.com

Samu Lallo – Kenttämyyjä, Etelä-Suomi
+358 207 764 229
samu.lallo@itr-finland.com

Hallinto

Markus Jansson – Toimitusjohtaja
+358 207 764 201
markus.jansson@itr-finland.com

Pasi Eskola – Kehitysjohtaja
+358 207 764 205
pasi.eskola@itr-finland.com

Ben Kåla – Business Controller
+358 207 764 208
ben.kala@itr-finland.com

Niko Korhonen – IT päällikkö
+358 207 764 202
niko.korhonen@itr-finland.com

Teija Valjus – Kirjanpitopäällikkö
+358 207 764 203
teija.valjus@itr-finland.com

Anki Wentin – Reskontra
+358 207 764 204
anki.wentin@itr-finland.com

Tuotanto

Tomi Luomala – Operatiivinen johtaja
+358 207 764 210
tomi.luomala@itr-finland.com

Matti Hautala – Työnjohtaja
+358 207 764 213
matti.hautala@itr-finland.com

Jyrki Övermark – Pääsuunnittelija, telaketjusovellukset
+358 207 764 212
jyrki.overmark@itr-finland.com

Logistiikka

Tuotehallinta

Rickard Sundelin – Tuotepäällikkö ja
Suunnittelija, telaketjusovellukset
+358 207 764 211
rickard.sundelin@itr-finland.com

Tuomo Holm – Tuotepäällikkö, markkinointi
+358 207 764 206
tuomo.holm@itr-finland.com

Jussi Nyyssönen – Hankinta
+358 207 764 218
jussi.nyyssonen@itr-finland.com

Ota yhteyttä varaosaajiimme

Ota yhteyttä varaosaajiimme

Meiltä löytyy apu oikeiden osien valintaan ja samalla teemme kilpailukykyisen tarjouksen tuotteista.

Olen lukenut ja hyväksynyt tietosuojaselosteen.